Створено установку для термічної обробки стінових матеріалів

Створено установку для термічної обробки стінових матеріалів

В останні роки на ринку будівельних матеріалів з'являються нові стінові блоки з різною комбінацією в'яжучих і наповнюючих матеріалів. Залежно від рецептури процеси гідратації, сушіння даних матеріалів протікають при певній температурі, вологості і швидкості тепломасообмінних процесів.

Для вирішення завдань тепловологої обробки стінових матеріалів на базі теплогенератора серії КРОН-ТУРБО створено установку, яка дозволяє регулювати температуру і вологість газо-повітряного теплоносія.

Установка повної заводської готовності виконана на платформі, на якій розміщені теплогенератор прямого нагріву серії КРОН-ТУРБО, вентилятор рециркуляції, вентилятор подачі теплоносія, камери змішування рециркулюючого теплоносія і свіжого повітря мікропроцесорного блоку управління.

Дані установки широко застосовуються при виробництві гіпсових плит, бетонної цегли, тротуарної плитки, огорож, декоративного штучного каменю і т.д.

Завод з виробництва гіпсових плит знаходиться в Катарі.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create