У ВО "Промгазаппарат" нові партнери

У ВО "Промгазаппарат" нові партнери

Промислове Об'єднання «Промгазапарат» (ТОВ «Термокомплекс») виготовило і приступило до поетапного відвантаження партії блочно-комплектних АГРС Енергія-50, підігрівачів газу ТК-ПГ-15М, ТК-ПГ-30М, ТК-ПГ-50М по тендерним закупівлям для Державного Концерну «Туркменгаз».

Станція АГРС Енергія-50 призначена для зниження високого тиску природного газу 1,2 ÷ 7,5 МПа (12 ÷ 75 кгс/см2) до заданого низького тиску 0,3 ÷ 1,2 МПа (3 ÷ 12 кгс/см2) і підтримки його з певною точністю при зміні витрати і тиску газу на вході станції, а також для вимірювання та багатоступеневої реєстрації витрати газу перед подачею споживачеві.

АГРС Енергія-50 обладнана системою дистанційної аварійної сигналізації «ВЕГА-5», призначеноюї для контролю роботи основних вузлів станції і автоматичної дистанційної передачі по двопровідній лінії в пункт обслуговування розшифрованого аварійно-попереджувального сигналу, що відображається на приймальному пристрої ВЕГА-сигналізатор Д (Диспетчерська, будинок лінійного оператора і т.д.).

Має 100% резерв з пропускної здатності системи редукування. Вимірювання та реєстрація кількості газу, що подається споживачу, здійснюється багатодобовою інтенсивною реєстрацією і корекцією по температурі і тиску газу по всьому діапазоні вихідного тиску. Середній термін служби станції АГРС Енергія-50 - не менше 20 років.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create