Теплогенератори для опалення промислових і громадських будівель серії АЕРТОН-... Н

Теплогенератори для опалення промислових і громадських будівель серії АЕРТОН-... Н
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00253896
 
 

Опис Теплогенератори для опалення промислових і громадських будівель серії АЕРТОН-... Н

Теплогенератори для опалення промислових і громадських будівель серії АЕРТОН-... Н
Призначення:
Теплогенератори для нагріву повітря опалювальних параметрів серії АЕРТОН-... Н застосовуються для обігріву виробничих і громадських будівель, сільськогосподарських об'єктів (теплиці, пташники, свінарні і т. п.), складських приміщень, спортивних споруд і т. п.
Переваги:
У теплогенераторах серії АЕРТОН-... Н використовується нова технологія спалювання газоподібного палива MINOX, що дозволяє знизити в 3 рази рівень викидів NOx.
Теплогенератори - повітронагрівачі серії АЕРТОН-... Н комплектуються відсічними газовими клапанами (DUNGS, Kromschroder, Німеччина) з вбудованим фільтром і стабілізатором тиску.
Стабілізатор тиску усуває вплив коливання тиску газу на вході в агрегат і забезпечує оптимальну роботу у всьому діапазоні навантаження.
Теплогенератори потужністю до 800 кВт проходять повну заводську настройку у всьому діапазоні потужності, що практично замінює проведення наладки на об'єкті.
Вартість теплоти, виробленої теплогенератором серії АЕРТОН-... Н у 3-5 разів нижче вартості теплоти, отриманої від котельні. Теплогенератори дозволяють виключити будівництво котельні, теплотраси, системи опалювальних апаратів. Автоматичний режим роботи теплогенератора найбільш економно підтримує комфортну температуру в об'єкті.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create