Двокомпонентні газоторф'яні блокові пальники, купити в Україні

Двокомпонентні газоторф'яні блокові пальники, купити в Україні
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M5345421
 
 

Опис Двокомпонентні газоторф'яні блокові пальники, купити в Україні

Для досягнення реальної енергетичної незалежності промислових підприємств наша компанія пропонує автоматичні двокомпонентні газоторф'яні блокові пальники серії КП-...ГТ. Вперше в Україні колективом ПО «Промгазапарат» розроблена, виготовлена і прийнята в експлуатацію автоматичний двокомпонентний газоторф'яний блоковий пальник КП-500Б-ГТ.
Пальник встановлений на паровому котлі ДКВР-6.5 на Моквинській паперовій фабриці.
Конструктивно в одному корпусі пальника є газовий модуль, що складається з газопальникового пристрою з класичною газовою арматурою безпеки і управління та торф'яний модуль. Дозування і подача торф'яного пилу (0-1 мм) в пальник з бункера в аеродинамічний змішувач здійснюється шнековим живильником з частотним регулюванням і далі, з допомогою вентилятора високого тиску по продуктопроводу у вигляді аеросуміші, паливо подається в пальник. Пальник повністю автоматизований на базі блоків управління ВЕГА і дозволяє експлуатувати котел в газовому, торф'яному або торфо-газовому режимі подачі палива.
ЗА" Промгазапарат" серійно випускає типовий ряд блочних автоматичних газо-торф'яних пальників марки КП-...ГТ тепловою потужністю від 0.63 до 25 МВт
Купити двокомпонентні газоторф'яні блокові пальники можна, оформивши замовлення через корзину. Ціна може бути уточнена у менеджера-консультанта.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create