Комплекси одоризації

 
В рубриці одоризація газу представлене наступне обладнання:
1. ТК-ОДА для ЗВГ - Комплекс одоризації газу автоматичний призначений для введення одоранту в потік суміші зріджених вуглеводневих газів і може застосовуватися в складі газорозподільних систем і промислових установок.
2. ТК-ОДА для природного газу - Комплекс одоризації газу автоматичний призначений для введення одоранту в потік природного газу.
3. КСОГ2 КАРАТ - Комплекси одоризації газу призначені для автоматичного дозування одоранту в магістральний трубопровід пропорційно витраті природного газу для надання йому специфічного запаху з метою своєчасного виявлення витоків газу та запобігання аварійним і вибухонебезпечним ситуаціям.
 
 
 
 
Все наше обладнання Ви можете придбати за допомогою корзини на сайті, або ж якщо Вас цікавить детальніша інформація, телефонуйте нашим менеджерам, які з радістю допоможуть Вам обрати товар та нададуть вичерпну консультацію по кожній позиції. Ми завжди йдемо на зустріч своїм клієнтам, адже хочемо вибудувати міцні партнерські відносини, що будуть приносити радість обом сторонам.
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create