Газовий теплогенератор: в чому перевага такого способу обігріву приміщення

Наш магазин «Промгазаппарат» пропонує купити теплогенератор газовий ціна якого є доступною.

Оскільки для нашого клімату характерна чітка зміна сезонів, то в холодний осінньо-зимовий період повноцінне комфортне життя неможливе без опалення. Підтримання позитивної температури необхідно не тільки в житлових приміщеннях, офісах і місцях проведення дозвілля, а й в будівлях промислового та іншого призначення - ангарах для зберігання всіляких товарів і матеріалів, теплицях, будівельних майданчиках. Установка котлів опалення в них не завжди можлива і ефективна.

Найчастіше єдиним раціональним способом обігріти приміщення, в які постійно надходить холодне повітря ззовні, є використання промислового теплогенератора.

Промисловий теплогенератор являє собою прилад автономного джерела тепла, який нагріває теплоносій за рахунок спалювання палива. Устаткування подібного типу може використовувати для своєї роботи різний паливо: газ, вугілля, дрова, гас, солярку або дизель. Найбільшого поширення набули газові промислові теплогенератори, тому що ціна даного виду обладнання невисока, а вартість обігріву даним видом палива - мінімальна.

Подібне обладнання складається з:

  • вентилятора;
  • воздуховода;
  • пальники;
  • камери згоряння;
  • теплообмінника.

Наші газові теплогенератори працюють на природному або зрідженому газі. Таке обладнання використовується для обігріву цехів, теплиць, парників, птахофабрик тощо. Завдяки спеціальному перемикачу гармату можна використовувати як вентилятор. Агрегат оснащений термостатом для захисту від перегріву.

Замовити газовий теплогенератор Ви можете на нашому сайті самостійно або написати/ затефонувати нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!