Теплогенератори для повітряного опалення: конструкція та принцип дії

Не достатньо ефективна робота вже існуючих опалювальних систем сприяє появі нових. Однією з таких новинок є саме газові теплогенератори для повітряного опалення. Поширення такої опалювальної техніки є дуже стрімким, адже це проста і водночас надійна система, за допомогою якої нагрівання приміщення стає дуже оперативним. Враховуючи це, собівартість обладнання, його монтаж та технічне обслуговування мають невисоку ціну. Основний компонент цієї системи, який здійснює нагрівання повітряних мас - газовий теплогенератор.

Теплогенератор має наступну схему.

1. Пальник (виконує функцію займання палива).

2. Вентилятор (служить для подачі необхідного для процесу горіння кисню, також за допомогою вентилятора вже нагрітий теплоносій переміщається по теплообміннику в повітропровід).

3. Камера (в ній відбувається безпосередній процес згорання палива).

4. Теплообмінник (з його допомогою відбувається теплообмін між основним приміщенням і теплогенератором).

5. Система повітроводу (спеціальна мережа труб і каналів, за допомогою якої і і здійснюється переміщення нагрітого теплоносія в приміщення).


Як працює теплогенератор для повітряного опалення?

Процес роботи генератора досить легко піддається опису. Щоб краще зрозуміти, можна поділити його на окремі етапи.

Перший етап. Холодне повітря, що знаходиться в приміщенні, а у деяких випадках і на вулиці за допомогою вентилятора потрапляє до нагрівального елементу.

Другий етап. В камері спалювання відбувається процес згорання газу. Як наслідок, ми отримуємо тепло, яке призначене для нагрівання повітря.

Третій етап. Під впливом тепловентилятора нагріте повітря піднімається до теплообмінника, а потім розподіляється по системі повітроводів, використовуючи повітряний клапан на опалення. Саме через систему повітроводу повітря потрапляє в приміщення, поступово нагріваючи його.


Переваги використання теплогенератора.

По-перше, теплоносієм у даному типі обладнання виступає повітря, що робить його найбільш економним та безпечним. Обладнання працює досить швидко, за короткий період часу можна нагріти навіть велике приаміщення. Немає необхідності прокладати велику кількість труб і встановлювати радіатори - це також значно знижує собівартість системи і витрати, необхідні для її монтажу. Також за допомогою теплогенератора можна не тільки здійснювати опалення приміщення, дане обладнання на відмінно справляється з функцією вентиляції.

Щоб замовити якісний теплогенератор, звертайтесь до компанії Промгазапарат. Співпрацюючи з нами, Ви завжди можете розраховувати на вигідні умови, лояльну ціну і, що найголовніше, поставку якісного товару!