Газові пальники для печі: конструкція та компоненти

Лазня або баня - улюблене місце відпочинку багатьох людей. Їх з кожним роком відкривається все більше і вони стають все популярніше. Воно і не дивно, адже крім відпочинку, лазня також приносить користь нашому організму. Час йде, змінюються технології, і цей спосіб відпочинку модернізація не обійшла стороною. Все більше власників таких закладів відмовляються від дров на користь газових пальників. Газові пальники для печі купити Київ досить важко, якщо не знаєш основних характеристик, які необхідні саме для печі, про це детальніше поговоримо нижче.

Для того щоб правильно обрати газовий пальник для печі, треба спочатку точно дізнатись що це, та як його застосовувати. Це пристрій , який шляхом змішування повітря з природним або зрідженим газом і подачі суміші до вихідного отвору, формує факел і розподіляє полум'я. Чому для лазні варто обрати саме газовий пальник? Ось декілька їхніх переваг:

- простота використання, що позбавляє необхідності завжди заготовлювати необхідні запаси твердого палива або ж контролювати процес горіння;

- можливість керувати процесом опалення. Залежно від моделі, автоматизована система чи ні, можна або самостійно вимикати пальник, або ж він вимикається сам при наявності відповідної температури та включається знову, коли це необхідно;

- безпека, завдяки технології, автоматичні форсунки мають функції захисту від перегріву та відключають подачу газу якщо немає тяги або відсутнє полум'я;

- низький рівень забруднення димохідного каналу, що передбачає планову ревізію димоходу лише раз на рік і це скоріше в якості профілакти, адже сажі утворюється небагато.

Конструкція та компоненти газових печей.

Хоч печі і відрізняються між собою є стандартний набір елементів, які точно входять до їхньої конструкції. Зокрема це сам корпус печі з вбудованим всередині пальником. До пальника підводиться джерело газу. Також мають бути елементи, які дозволяють безпечне використання печі - скидні та запірні клапани, фільтри та запобіжник. Безумовно необхідний димохід, бо хоч дрова і не використовуються, продукт згорання все одно утворюється і його необхідно винести за межі приміщення. Наступним обов'язковим елементом є піддон для каменів. Вони можуть бути закриті всередині печі або ж відкриті. Якщо каміння всередині, до нього має доходити вода і для цього необхідні спеціальні жолоби. Ось стандартна будова такого типу печей.

Якісний та недорогий газовий пальник Ви можете придбати в компанії "Промгазапарт", що вже понад 15 років займається цією сферою та має репутацію надійного поставника. Оформити замовлення можна за лічені хвилин, а люб'язні менеджери завжди нададуть Вам вичерпну консультацію.