Фільтр сепаратор газовий як незамінна річ на виробництві

Очищення неагресивних газів, природного газу, газоповітряних сумішей і повітря від твердотільних механічних домішок, аерозольної і краплинної вологи, масла – необхідна умова успішного та безперебійного функціонування різного технологічного устаткування. Саме тому компанією "Промгазапарат" представлено фільтри-сепаратори, які успішно впораються із таким завданням.

Ми пропонуємо Вам потужне високоякісне обладнання, яке забезпечить захист таких об'єктів:

• технологічного устаткування газорозподільних станцій (ГРС);
• обладнання на вузлах обліку газу компресорних станцій (КС);
• обладнання газовимірювальних ділянок (ДІУ) і приладів КВП і А;
• регуляторів тиску у вузлах редукування.

Фільтр сепаратор газовий – це надійна установка, яка виготовлялася відповідно до встановлених чинним законодавством норм та правил. Фільтри-сепаратори, які пропонуються до Вашої уваги, пройшли успішну дослідно-промислову експлуатацію, дозволені і рекомендовані до застосування і експлуатації в Україні.

Наше обладнання має необхідні сертифікати відповідності ЕАС, ЄС. Замовивши у нас фільтри-сепаратори, Ви отримуєте європейську якість від вітчизняного виробника.

Велика кількість вищезгаданого обладнання уже успішно експлуатується не тільки в Україні, а й у Казахстані, Росії, Туркменістані, Білорусі та деяких інших європейських країнах. Наше обладнання отримало визнання на світовому рівні, і це доводить, що воно варте Вашої уваги!

Фільтри-сепаратори газу – це не просто якісний товар з відмінними технічними характеристиками, а й зручний в обслуговуванні та експлуатації надійний агрегат, який до того ж забезпечує високоякісне очищення природного газу відповідно до вимог і стандартів, що діють в Україні і країнах СНД. 

Замовити фільтр сепаратор газовий можна у нас за досить низькою ціною. Для того щоб ознайомитися із технічними характеристиками пропонованого товару, завітайте до каталогу – інформація розміщена на сторінці товару – або ж просто перейдіть за посиланням. В каталозі Ви також можете переглянути й інші наші пропозиції, серед яких різноманітне обладнання, верстати та техніка, устаткування для модернізації, теплогенератори та газові пальники.

Приймаємо замовлення по всій території України. Гарантія на товар надається відповідно до чинних норм. Про умови оплати, можливі варіанти доставки абощо можна запитувати в менеджерів компанії "Промгазапарат". Ми охоче надамо усю інформацію, що Вас цікавить. Оформлюйте замовлення просто зараз! Будемо раді бачити Вас у числі наших клієнтів!