Як правильно вибрати газовий теплогенератор: переваги та недоліки обладнання

Створити комфортні умови у приміщенні неможливо без грамотно спроектованої і встановленої системи опалення. Її основним елементом ще на так давно був котел, але сьогодні все більше споживачів вибирають газовий теплогенератор, який дозволяє отримати гарячий потік повітря, використовуючи для цього процес згоряння палива, що застосовується для роботи теплогенератора.

Теплогенератор представлений декількома вузлами і деталями, де кожен елемент має певне призначення.
Основним вузлом, що перевищує інші за обсягом, є корпус, який виготовляється зі стійкого до високих температур металу та покривається зносостійким матеріалом. Всередині нього розташовані камера згоряння, вентилятор та пальник.

Основним робочим елементом у системі теплогенератора є теплообмінник, який розташовується всередині корпусу. Поруч з теплообмінником розміщується вентилятор, який спрямовує на теплообмінник потік повітря. Таким чином, при включенні устаткування відбувається прогрів повітря до 50-70 ° С, що займає кілька секунд. Потім запалюється газ, що подається через пальник, і включається вентилятор. Він поставляє всередину приладу холодний потік повітря і виводить в приміщення нагріте повітря. Для роботи вентилятора теплогенератор на газовому паливі підключається до мережі 220 або 380 В - це залежить від потужності агрегату.

Теплогенератори такого типу користуються популярністю у вітчизняного виробника, адже такі агрегати мають ряд переваг, до яких слід віднести їх універсальні властивості. Системи опалення з газовими генераторами не використовують проміжного теплоносія. У них розігрівається повітря, тому цей тип обігріву житла є одним із найбільш економних і безпечних. Також така його особливість дозволяє дуже швидко нагріти приміщення до потрібної температури (зазвичай на це йде не більше 2 годин).

Таке обладнання можна використовувати не тільки для обігріву, а й для вентиляції. Багато моделей мають можливість переходу з магістрального газу на зріджений, для цього необхідно змінити лише пальник. Також велике значення має мінімальна кількість труб в системі опалення, що значно зменшує вартість обладнання та дозволяє економити вільне місце в приміщенні. Управління роботою таких приладів повністю автоматизоване, що значно спрощує контроль над системою та експлуатацією.

Також у цього обладнання є і недоліки, такі як необхідність отримання дозвільної документації у відповідних органах та облаштування димаря для стаціонарних моделей. Усунути їх досить легко, тому не варто перейматися.

Промислові теплогенератори продаються в компанії «Промгазапарат» за доступними цінами.

Європейська якість від вітчизняного виробника не залишить вас байдужими.

Реалізуємо товар вроздріб в Україні, Європі, Казахстані, Росії, Туркменії та Білорусі.

Купити повітронагрівач можна на нашому сайті або по телефону.