Пальники для котлів: види та переваги у використанні

Опалення будинку природним газом - справа проста, адже це паливо володіє масою переваг порівняно зі звичайними дровами або вугіллям. Але для досягнення високих показників ефективності необхідно грамотно організувати сам процес згоряння газу в камері котла. Сучасні пальники для котлів забезпечують досить точну паливо-повітряну суміш, де газ згоряє повністю.

Газовий пальник - це звичайний змішувач, який забезпечує формування газово-повітряної суміші, окислювальної в камері згоряння котла. Причому енергетична ефективність котла залежить від ступеня прогорання палива, яке, в свою чергу, пов'язане з процентним співвідношенням газу і кисню, що подається в камеру згоряння суміші.

Газові пальники для котлів повинні відповідати вимогам довговічності і простоти монтажу, також у роботі вони не повинні перевищувати встановлений рівень шуму, а при можливості різних видів палива - здатність швидко переходити з одного на інше. Також пристрій газового пальника для котла повинен забезпечувати малотоксичність димових газів (малий вміст оксиду азоту та монооксиду вуглецю (чадного газу)).

Отже, існують такі види пальників для котлів: атмосферні, вентиляторні (надувні) та дифузійно-кінетичні.

 Атмосферні газові пальники ставлять на побутові котли, які розташовані на підлозі та призначені для обігріву будівлі площею від 100 до 120 квадратних метрів. Зовні такий вузол схожий на пусту трубку з перфорацією,через яку поступає газо-повітряна суміш. При цьому атмосферні газові пальники для котлів отримують наповнене киснем повітря природним шляхом, а за розпалювання факела відповідає п'єзоелектричний елемент. До основних переваг такого пальника належать: енергетична незалежність, компактні розміри, тривалий термін експлуатації та низька ціна.

Надувні змішувачі ставлять в усіх котлах із закритою камерою згоряння. Формування газо-повітряної суміші відбувається за рахунок механічного припливу, а повітря в пальник закачує вихровий або прямоточний вентилятор з регульованою частотою. До переваг такого пальника належать: високий коєфіцієнт корисної дії (ККД), високий рівень автоматизації змішувача. Проте він має ряд недоліків, таких як висока ціна, високий рівень шуму та залежність від електики.

Дифузійно-кінетичний пальник застосовується переважно для промислових великих котлів, причому перед введенням повітря в топку він підігрівається самим котлом або сторонньою установкою. В підсумку така підігріта газо-повітряна суміш прогорає в топці з максимальною віддачею, що забезпечує високий рівень ККД. Його основними перевагами є максимальний ККД, висока автоматизація та максимальна енергетична ефективність.

Виробництвом газових пальників та їх продажем займається компанія «Промгазапарат»

Європейська якість від вітчизняного виробника. Присутні сертифікати відповідності ЕАС, ЄС.

Реалізуємо товар вроздріб в Україні, Європі, Казахстані, Росії, Туркменії та Білорусі.

Купити газовий пальник для котла можна, просто додавши його у корзину.

А за деталями - звертайтесь за телефоном.