Автоматизовані газорозподільні станції, їхнє призначення

Автоматизована газорозподільна станція (АГРС) використовується для зниження високого тиску газу до встановленого низького тиску і підтримки його з потрібною точністю. Її використовують для очищення, підігріву, вимірювання витрати газу. Також АГРС використовують в процесі додавання в природний газ речовини з різким специфічним запахом (одоранту) для виявлення витоків газу в процесі експлуатації будинкового газового обладнання перед подачею населеним пунктам, промисловим підприємствам та іншим споживачам.

АГРС володіє прекрасними експлуатаційними властивостями і має потрібне резервування основних технологічних процесів, сучасну систему автоматизованого управління (САУ ГРС).

АГРС досить високотехнологічне обладнання, яке дає можливість з мінімальними витратами і економією на монтаж, установку та інші роботи замінювати старі ГРС і займатися будівництвом нових об'єктів газопостачання.

Така станція постійно модернізується на основі побажань фахівців з експлуатуючих організацій. Автоматизована газорозподільна станція дозволяє максимально враховувати вимоги замовника по комплектації і виконання, а також скоротити час на проведення монтажу і пуско-налагоджувальних робіт.

Виконання АГРС

Усе обладнання розміщується в блок-контейнерах звичайного і північного виконання. Контейнери виконані на несучій металевій рамі, у вигляді каркасної конструкції, дах і стіни якої обшиті з зовнішньої і внутрішньої сторони металевими листами з теплоізоляційним матеріалом між ними. Також вони мають природну та аварійну вентиляцію, яка включається під час спрацьовування датчика загазованості. Крім усього цього, АГРС також оснащені сигналізацією, вона запобігає несанкціонованому проникненню.

Опалення блок-контейнерів буває двох видів:
- водяне двотрубне (живиться від котлів);
- електричне (на вимогу замовника).

Якщо ви хочете купити газорозподільні станції автоматизовані, то вам необхідно зв'язатися з нашими консультантами за вказаними номерами на сайті. Також за цими номерами ви можете отримати додаткову детальну інформацію про умови доставки та оплати замовлення. Ми працюємо в Україні, Європі, Казахстані, Росії, Туркменії, Білорусі.