Як можна швидко, ефективно і економно обігріти ангар, велике приміщення або теплицю? Хорошим вибором буде використання такого сучасного спеціального обладнання, як теплогенератор. І в статті докладно розглянемо основні характеристики даного пристрою і чому потрібно купити теплогенератор.

Теплогенератори - це установки, які працюють за принципом ТЕНів. Вони примусово створюють у приміщенні повітрообмін, за рахунок якого температура повітря досить швидко збільшується. Такі генератори зазвичай використовують для обігріву будмайданчиків, цехів, магазинів, конференц-залів, майстерень, теплиць та інших будівель, крім того, вони часто використовуються в побуті для опалення будинків і квартир.

Такі установки є ідеальним варіантом для опалення середніх і великих приміщень. Вони - недороге і дуже практичне устаткування для опалення. Теплогенератори дозволяють дуже швидко міняти і піднімати температуру повітря, а також вони досить надійні і довговічні. І всі моделі мають дуже потужний металевий корпус, який чудово захищає нутрощі установки від пошкоджень. До того ж вони спокійно можуть працювати цілодобово в промислових приміщеннях, а в квартирах і приватних будинках їх можна включати при необхідності.

І якщо ви хочете купити теплогенератор, вам слід звернути увагу на такі характеристики, як продуктивність, потужність, напруга, спосіб харчування. Наприклад, текплогенератори працюють на дизельному паливі, природному газі або від електрики.

Якщо ви хочете вибрати генератор за потужністю, то спочатку вам потрібно розрахувати потужність за формулою Р = V*dT*k, де k - коефіцієнт тепловтрат, V- об'єм опалювального приміщення, dT - різниця між температурою повітря зовні будівлі і всередині будівлі. Розрахувавши необхідну потужність, ви зможете грамотно купити теплогенератор, який буде точно відповідати всім вимогам і максимально забезпечить швидкий і ефективний обігрів приміщення.

На сьогоднішній день ви спокійно зможете підібрати необхідний теплогенератор. Є установки з потужністю від 3 до 45 кВт, з продуктивністю від 400 до 250 кубічних метрів на годину і напругою 220 В або 380 В.

Вибирайте простоту, ефективність і зручність - купуйте теплогенератори. А допомогти вам вибрати і купити необхідну установку зможе компанія «Промгазаппарат». Завжди хороший вибір якісних і надійних пристроїв для промислових і побутових цілей.

З усіх питань телефонуйте за контактними телефонами +38 (044) 538-07-28, +38 (044) 538-07-29, +38 (044) 538-07-23.